Praca - dołącz do naszego zespołu

Naszym celem jest poprawa dostępności do badań profilaktycznych, a tym samym znaczne zmniejszenie zachorowalności i umieralności z powodu nowotworów skóry w całej Polsce. Stworzyliśmy innowacyjny program badań oparty o rozwiązania telemedyczne. Prowadzimy badania wideodermatoskopowe w ośrodkach stacjonarnych, jak również przesiewowe badania wyjazdowe. Nasze aktualne oferty pracy:

Płatny staż dla studentów

Koordynator ds. rozwoju rynku

Lekarz medycyny - specjalizujący się w dziedzinie dermatoskopii

Asystent ds. sprzedaży

Mamy ekscytującą możliwość zaproszenia młodych, ambitnych osób, które chcą wnieść znamienny wkład w realizację naszej misji, a tym samych uczestniczyć w wielu ciekawych projektach. Planujemy dynamiczny rozwój firmy w następnych kilku latach, stwarzając wszystkim członkom naszego zespołu szansę na szybki rozwój osobisty i samorealizację.

Co wniesiesz do naszego zespołu:

  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • pracę z pasją i niespotykaną pomysłowość
  • dyspozycyjność - co najmniej 4-5 godziny dziennie
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • umiejętność pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • stromą krzywą uczenia się - budujemy środowisko, w którym możemy stać się najlepszą wersją nas samych,
  • pracę w młodym, ambitnym, nastawionym na cel zespole, w którym Twoja opinia jest wysoko ceniona. Chcemy zmienić świat na lepsze, pomagając innym na najwyższym możliwym poziomie,
  • uczestnictwo w szybkim rozwoju firmy, z możliwością przekształcenia się w kluczowego współpracownika z decydującymi obowiązkami,
  • zarządzanie oparte o Manifest Agile - poznaj od środka metodyki, które zmieniły oblicze biznesu na całym świecie,
  • kulturę pracy opartą o otwartą, szczerą komunikację i ciągły feedback,
  • rozwój osobisty i zawodowy: dołącz do różnorodnych, ambitnych projektów i tym samym zyskaj nieoceniony zestaw narzędzi do skutecznego radzenia sobie z coraz większymi wyzwaniami
  • autonomię i przedsiębiorczy styl pracy: mierzymy tylko osiągane przez Ciebie wyniki i umieszczamy Cię w fotelu kierowcy, z pełną elastycznością do podejmowania decyzji,
  • pracę zdalną i elastyczne godziny pracy - zmieniaj świat skąd chcesz i kiedy chcesz.

Chcesz dynamicznie się rozwijać by być gotowym podjąć wyzwania na rynku pracy?

Pragniesz pracować z ludźmi wspólnie tworząc coś, w co naprawdę wierzysz?

Szukasz niezbędnej wiedzy, która w przyszłości pomoże Ci otworzyć pomyślny biznes?

Domagasz się szansy na zmianę otaczającej Cię rzeczywistości?

Czekamy na Ciebie - Zespół Twoje Znamiona

Jesteś osobą samodzielną, kreatywną i entuzjastyczną. Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność planowania i organizacji pracy swojej oraz współpracowników, a dodatkowo spełniając się zawodowo chcesz pomagać innym. Szukasz pracy, w której w końcu otrzymasz szansę by się wykazać.

Wymagania:

  • dyspozycyjność czasowa
  • umiejętność zarządzania własnym czasem i pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • analityczne myślenie
  • umiejętność budowania partnerstwa
  • umiejętność budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy
  • prawo jazdy kat. B i samochód osobowy do dyspozycji.
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad Klientem

Główne obowiązki:

  • wsparcie przełożonych w zarządzaniu w codziennych działaniach
  • przygotowywanie analiz rynkowych, biznes planów i planów działań
  • zarządzanie raportowaniem pomiędzy centralą firmy a ośrodkami
  • wsparcie obsługiwanych rynków w komunikacji z centralą firmy
  • przygotowywanie raportów i prezentacji
  • koordynacja pracy zespołów projektowych
  • koordynacja działań związanych z wchodzeniem na nowe rynki
  • koordynacja współpracy z kontrahentami
  • planowanie i koordynacja sprzedaży i marketingu

Oferujemy:

  • forma umowy - umowa o pracę, b2b
  • wymiar pracy - pełny etat
  • nienormowany czas pracy, elastyczny grafik
  • praca z domu, w terenie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • uczestnictwo w nowych projektach
  • partycypowanie w podejmowaniu krytycznych decyzji biznesowych
  • dużą decyzyjność i swobodę działania
  • niespotykaną szansę dynamicznego rozwoju

Jesteś lekarzem i masz doświadczenie w dermatoskopowej ocenie zmian skórnych? Chcesz dalej się rozwijać z możliwością ciągłej kolaboracji z innymi specjalistami w dziedzinie dermatoskopii? Przeprowadzając badania w swoim gabinecie, nie czujesz, że pomagasz na wystarczającą dużą skalę? Dołącz do naszego zespołu, by pomagać, rozwijać się i spełniać w codziennej pracy z ludźmi.

Wymagania:

  • specjalista lub rezydent z minimum rocznym doświadczeniem w ocenie dermatoskopowej (poświadczone stosownymi certyfikatami)
  • wysoka kultura osobista
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie dermatoskopii

  • dermatoskopowa ocena znamion w gabinecie lekarskim
  • udział w wyjazdowych, profilaktycznych badaniach przesiewowych

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • wysoki standard pracy

Wymagania:

  • gotowość do nauki oraz przyswajania wiedzy z zakresu szeroko pojętej profilaktyki nowotworów skóry
  • wysoka kultura osobista i umiejętność swobodnej komunikacji
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • prawo jazdy kat. B i samochód osobowy do dyspozycji

  • nawiązywanie współpracy z inwestorami
  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Biznesowymi
  • obsługa Klientów Biznesowych zgodnie z naszymi standardami
  • edukowanie Klientów Biznesowych z zakresu profilaktyki nowotworów skóry
  • analiza rynku, kierowanie zapytań ofertowych, porównywanie otrzymanych ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w innowacyjnym podejściu do profilaktyki nowotworowej

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Twoje znamiona.

Myślisz, że szukamy właśnie Ciebie? Nie czekaj, już teraz wyślij swoją aplikację na praca@twojeznamiona.pl
Umów się na badanie